Citat:
Ursprungligen postat av
rskworpb
Du har levt under en sten de senaste 10 åren om du inte har hört att Sverige är invandrarnas land enligt våra politiker.
Du fattar som sagt inte. Svenskarna är homogena på så många sätt när det gäller. Det ligger i vår själ oavsett vilka politiker som styr, och varenda svensk ser hellre vilken svensk som helst vi styret än Putin.
En för alla, alla för en. Det är därför vi först blev arianer och sedan kristna, för det är i vår själ.
Detta om konungen och likaväl om varenda svensk;
https://youtu.be/y8jki4i4raQ
Det är något en ryss aldrig kan förstå, för ni har tagit rusland och gjort om det till den marknad som passar er. Följdaktligen försökte du också subversera genom handel.
Ditt brev blev återsänt oöppnat, och så blir det vilken svensk du än försöker med. Har ni inte ännu lärt er att det inte fungerar att hota eller locka en svensk?