2021-10-18, 19:30
  #2209
Medlem
stefannilssons avatar
Någon som vet om man kan se filmen någonstans som han själv spelade in själv då han utförde dåden.
Citera
2021-10-18, 19:31
  #2210
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av karlinge
För att det här är en patetisk nolla. Vad i helvetet har "seriemördare" med den här psyksjuka lusen att göra?

Menar du att seriemördare är friska, eller vad? Det är väl många kvinnor som faller för psykfall, vad jag vet. Det finns väl många trådar om det här på FB.
Citera
2021-10-18, 19:33
  #2211
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av 69donpapa
Hoppas den 15 åriga valpen blir våldtagen till döden, var han nu än hamnar. Råttunge

De chanserna är nog rädd goda. Han lär väl hamna på SiS-hem ihop med några av våra Somaliska invånare.
Citera
2021-10-18, 19:34
  #2212
Medlem
Placeholders avatar
Så killen som har miljöpartister som föräldrar hade massa nasse propaganda på väggen och de gjorde inget. Låter ju sunt.

https://www.sydsvenskan.se/2021-10-18/femtonaringen-i-eslov-jag-har-ganska-radikala-asikter-men-ingen-verkar-lyssna
Citera
2021-10-18, 19:42
  #2213
Medlem
Trolljaegares avatar
Sverige är fyllt av hat. Man är besatt av identitet hos gärningsmän för att på nåt sjukligt sätt kunna skylla ifrån sig samhällets alla problem på nån annan än sig själv och egna tillhörighet. Allting är alltid nån annans fel. Det är också väldigt fascinerande hur fixerad man är vid att kategorisera och gruppera människor för att sedan kunna hata och dra förutfattade slutsatser om saker man egentligen inte vett ett dyft om.

Egentligen är det väldigt väldigt enkelt. Det finns människor som är sjuka i huvudet helt enkelt, av olika anledningar. Antingen är han nazist, SD:are, muslim, svart, gammal, ung, vänsterextremist, kvinna, man, barn, vuxen, tjock, smal, ful, snygg… Listan kan göras närmast oändlig.

I slutändan handlar det alltid om hur man som barn växer upp, vad som påverkar utifrån en själv. Vilka vuxna som tutar i allt möjligt tjafs bara för att man själv tycker en sak.

Hur man än vänder och vrider på detta så är anledningen fortfarande enkel. Så länge det fortsättningsvis finns vuxna människor som är dumma i huvudet så kommer detta fortgå då vi bara för vidare våra hjärndöda åsikter och värderingar. Inget kommer förändras så länge inte vuxna människor förändras.
Citera
2021-10-18, 19:54
  #2214
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av konstapel
Så gm är en mentalt förvirrad svarting men i msm får vi läsa om hans "nazistsympatier", uppenbarligen i syfte att vilseleda läsarna om vilken etnicitet han har.

Han ser inte särskilt svart ut på MSM:s bilder av honom. Bland annat händerna ser vita ut.
Citera
2021-10-18, 20:00
  #2215
Medlem
Blondinss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Egnatankar
Han ser inte särskilt svart ut på MSM:s bilder av honom. Bland annat händerna ser vita ut.

https://anonfiles.com/TdBbIaO5u1/El_sv_png
Citera
2021-10-18, 20:08
  #2216
Avstängd
konstapels avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Egnatankar
Han ser inte särskilt svart ut på MSM:s bilder av honom. Bland annat händerna ser vita ut.

Det är nog dags för dig att gå till specsavers. Titta i länken som du fick av Blondins. Fö har msm inte publicerat några bilder av honom.
Citera
2021-10-18, 20:08
  #2217
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Blondins
https://anonfiles.com/TdBbIaO5u1/El_sv_png

I denna bild från aftonblaskan så har GM vita händer. Någon stämmer inte. Rör sig med stor sannolikhet om en false-flag attack.

https://imgur.com/a/cUSf68x
Citera
2021-10-18, 20:11
  #2218
Medlem
Kuk9s avatar
Inte för att försvara nazism, men det känns mer som att orsaken var pojkens psykiska ohälsa i kombination med dåligt umgänge på internet.

Sorgligt oavsett men tur att läraren klarade sig.
Citera
2021-10-18, 20:14
  #2219
Avstängd
konstapels avatar
Citat:
Ursprungligen postat av AztecCrystal
I denna bild från aftonblaskan så har GM vita händer. Någon stämmer inte. Rör sig med stor sannolikhet om en false-flag attack.

https://imgur.com/a/cUSf68x

Nej ditt jubelmongo, det rör sig om bildmaskning från msm.
Citera
2021-10-18, 20:23
  #2220
Medlem
Bajslukts avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Kuk9
Inte för att försvara nazism, men det känns mer som att orsaken var pojkens psykiska ohälsa i kombination med dåligt umgänge på internet.
Sådär gör vänstern alltid. Det spelar ingen roll om en person har autism eller schizofreni - om han nämner något rasistiskt i ett dåd, så är han per automatik representant för nationalsocialismen.

Det primära i såna här dåd, när de begås av vita, är att det allt som oftast handlar om psykiskt störda människor. Förr skyllde man på rockmusik, Eminem och datorspel - sen insåg vänstern att man kan dra politiska poäng. Så man började skylla på oppositionen.

När man påpekar detta för dem, så drar de alltid samma visa "men när muslimer spränger sig själva så skyller ni ju på Islam!!" - ja, för att Islam är en ideologi som förespråkar våld, krig och diktatur. Det hör liksom till deras religion, vilket alla som läst Koranen förstår.

Ytterst få gånger när muslimer begått våldsdåd har det handlat om psykiskt störda människor. Snarare handlar om det övertygade människor med konservativa åsikter som härstammar från länderna de kommer från.

Den här killen har givetvis ingenting med nazism att göra. Troligtvis är han psykiskt sjuk och har dåliga föräldrar.
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in