Hon har alltid haft en förkärlek till yngre män.
15-20 år yngre än hon själv.
Dessa blir hon också helt besatt i.
Alla vid sunda vätskor lämnar ju henne tillslut då det roliga är över.
Hon ska enligt säkra källor också vara sjukligt snål.
Gett två toyboys en bok om sig själv i födelsedagspresent.
Efter avslutat "förhållande" har hon velat ha tillbaka böckerna 😂
Kan så vara. Har mer än en gång funderat på hur stabil hon är egentligen. Hon kan nog vara rätt lynnig att ha att göra med. Tycker att det lyser igenom rätt mycket på henne. Tror hon inte är så lätt att leva med. Hon är den typ av kvinna man tar ett glas vin med, men man går inte in ett förhållande där.
Agneta är en förebild för oss 80-talskvinnor. Eller 80-talister som vi kallas. Hon vet hur man raggar unga och välutrustade grabbar, och dessutom på arbetstid. Henne skulle man va'.
Kollar för första gången på länge på Bingolotto. Har inte kollat på många år. Men något jag reagerar på är hur besvärad Agneta verkar vara av att prata med "vanligt folk" över telefon. Det verkligen lyser om henne att hon hatar detta uppdrag.
Maken till torr kärring har aldrig skådats.usch vilken total avsaknad av charm denna olyckliga människa besitter.
Inte lätt för Casper att försöka få någon form av trevlighet med denna ENORMT tråkiga (olyckliga) människa.
Agneta har åldrats en hel del sedan hon var i ropet. I alla fall så har jag missat henne under många år. Kände knappt henne när jag såg ett reportage om henne. Hon har fixat till en del med ingrepp.
Flashback finansieras genom donationer från våra medlemmar och besökare. Det är med hjälp av dig vi kan fortsätta erbjuda en fri samhällsdebatt. Tack för ditt stöd!