Citat:
Ursprungligen postat av
obscenitet
Ja tyvärr
Man måste nog jobba hårt på att bygga mental styrka. Om en medelålders IT chef tycker hon är tjock? Jaha lixom
Folk tycker ju allt möjligt om alla men i offentlighetens ljus är det ibland ärligare.
Hon har nog en kris och mår inte så bra, har ung snygg vältränad kille gör väl inte saken bättre
Just det där sista kan jag nästan relatera till.
Tänk själv om man skaffar flickvän när man själv är rätt tight och fit och hon har en rätt schysst modellkropp......sen 10 år senare har man fettat till sig och fått värsta chipstuttarna och lönnfet mage medan flickvännen fortfarande ser ut som en grekisk staty i figuren....nog skulle självhatet kunna ta sig rätt stora former (pun intended) då.
Sen tenderar ju kvinnor att noja hårdare över sånt än män så Fettberg har det nog inte så lätt.
Håller med om att hon måste låta sånt som skrivs av randoms på sociala medier rinna av henne, annars blir hon inte långlivad men hon har ju visat rätt dålig disciplin med sånt historiskt.
Tänker på hennes beef med Uffe Lundell om något utsiktstorn som Uffe ville ha bort som hon skänkte pengar till för att det skulle hållas öppet och sen pikade honom på SM om det.
Hon verkar ha svårt att hålla näbben när hon tycker och tänker saker vilket oftast inte är till hennes fördel.