Citat:
Ursprungligen postat av
BullShihtzu
ja peddo har väl hållit sig borta på senaste tiden men judda är ju efter tanja som en blodhund och jag tycker tanja dummar ner sig själv i hennes sällskap.
Ja Peddo var ju i början när han hade som mission att göra grabbarna på utsidan stolta genom att ha sex i huset. De var lite synd att Tanja lät han pilla men tycker att hon skötte de snyggt efteråt och lyckades hålla sig undan tills han lugnat ner sig.
Judith har ju kört på hela tiden, även om hon var obehagligt på Tanja också i början. Som ett frimärke.
Citat:
Ursprungligen postat av
Zoonarut
Känns som hon fått mer luft senaste veckorna. Emelie och Tanja har bondat betydligt mer senaste tre veckorna, framförallt senaste veckan. Hade verkligen önskat att man fick se mer av Tanja i konstellation Dompa/Emelie/Madde.
Även AD jagade ju Tanja lite med sin livliga energi…

Jag gillar att hon kommit Emelie och Simon närmare. De är ju just för att gruppen blivit mindre. Hade gärna sett mer av de tidigare.
Tror hon kunde gjort mycket kul tillsammans med Simon då båda är lite galna och bara kör.
Riktigt roligt när hon retat Simon genom att ta hans "roller" som programledare och när dom var trollkarlar