Citat:
Ursprungligen postat av
Mouchino
Vi kan inte vara säkra dock och jag tänker utifrån gruppen där inne. Vad händer om Mergim och Dompa åker, ja de blir lite ledsna och skålar och sen blir allt som vanligt igen med fest?
Vad händer om Pedram lämnar imorgon?
Det kommer att utlösa starka reaktioner kring nomineringen sist och det kommer bli skuldkänslor och diskussioner.
AD förlorar sin största trygghet i huset som också funkat som en länk till Tanja, Judith förlorar sin man och bästa polare och Nardos förlorar sin brusha som hon dessutom förrådde genom att nominera honom?
Det kommer garanterat ändra på allt!
Jag tror tyvärr inte det blir som du tror, däremot lär det bli Nardovision de luxe med oavbrutet fokus på henne när hon gråter och gråter att det är hennes fel yada yada timme ut och timme in.
Emelie kommer spekulera att nu kan de plocka s1 en efter en. Nardos har Joel, Emelie, Adrian och Mergim, Tanja och Judith har bara varandra, Simon känns som att han kan drifta men jag hoppas att han står med s1
Adrian har Dompa, Nardos och Madde, garanterat.