2021-04-08, 02:20
  #124777
Medlem
Ridnes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Cents4
Håller med. Ganska pinsam läsning just nu. Människor som sitter och fantiserar om en romans mellan Adrian och Madde som knappt existerar. Flashback har blivit övertagen av cucks.

+1
Tur att det bara verkar vara två personer kvar i kärleksklanen dock. De var jättemånga ett tag men de droppade av efter hand.
2021-04-08, 02:20
  #124778
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Ridne
Ja hon frågade om han inte kunde hålla om henne..

Ok missa det , fan pinsamt av henne och pinsamt att han ej kan våga själv lite.
2021-04-08, 02:21
  #124779
Medlem
Ridnes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av jonte85
Bra sagt där, kunde inte sagt det bättre själv!

2021-04-08, 02:22
  #124780
Medlem
DjPuttes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Erzulie
Klart som korvspad att man skedar, myser, pillar på varandra hela nätterna när man är nykär. Armar, fötter ben som slingrar sig om varandra. Sömndruckna kyssar och pussar, hålla händer osv..
Man kan inte få nog av varandra och sömn blir sekundärt.

Jag vet, är själv där.
Been there done that och sedan så efter ett tag vänder man på sig inget onormalt alls!
2021-04-08, 02:24
  #124781
Medlem
Nu kommer alla Madde och Adrian fans koka av glädjen för att dom har fått se dom skeda i ca 10 min och sover ihop . Hahahha 😅
__________________
Senast redigerad av SUKG 2021-04-08 kl. 02:31.
2021-04-08, 02:25
  #124782
Medlem
Ridnes avatar
Citat:
Ursprungligen postat av SUKG
Ok missa det , fan pinsamt av henne och pinsamt att han ej kan våga själv lite.

Jag tror mer att det handlar om att han inte vill överhuvudtaget. Tror inte att han är intresserad av Madde alls förutom att han kanske tycker att hon ser bra ut.
2021-04-08, 02:26
  #124783
Medlem
Det är många som lever i förnekelse här i tråden. Är ni självs kära i Ad och vill behålla honom singel för att ni tror att ni har en chans eller vad är grejen? Pinsamt att läsa
2021-04-08, 02:26
  #124784
Medlem
Cents4s avatar
Citat:
Ursprungligen postat av SUKG
Nu kommer alla Ronia Madde och Adrian fans koka av glädjen för att dom har fått se dom skeda k ca 10 min och sover ihop . Hahahha 😅

De är störtkära nu enligt cucksen. Så fort de är ute ur huset är bröllopet bokat och klart. Covid kan dra åt helvete, det blir storfest med över 400 inbjudna. Nu kör vi
2021-04-08, 02:27
  #124785
Medlem
Sir_Ks avatar
Såg på avsnitt 52 där Nardos och Emelie blir generaler och beter sig allmänt som svin. Allt Kirsty säger är så bristfälligt... Speciellt efter inslaget där det blir tjafs om när generalerna låter några titta på medan de äter McDonalds och hela bråket efteråt. Där är det solklart att generalerna (främst Nardos) gått över gränsen och allt Kirstys analys handlar om är en mening om Steph och sen skippa vad hela inslaget handlade om... Allt vinklas till Nardos och Joels fördel verkligen... sjukligt uppgjort. Att Kirsty får betalt för dessa bristfälliga analyser är under all kritik.
2021-04-08, 02:27
  #124786
Medlem
LadyCinderbottoms avatar
Har inte Simon fått någon bestraffning för att han spottade i generalernas mat?

Trodde att det var autonominering på en sådan kränkning.
Det kvittar mot vem, man beter sig inte så, men definitivt inte när man är med i en tävling om en miljon kronor.
2021-04-08, 02:28
  #124787
Medlem
Tror fegisen kommer backa lite från Madde efter den här natten. Han kommer inte vilja ge henne falska förhoppningar. Blir förvånad om dom sover ihop igen.
2021-04-08, 02:29
  #124788
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Jen1n1
Ja, för att Nardos ville ha Adrian i hennes säng. Men hon plågar han med kli halva nätterna, och jag tror Adrian vill bara kunna sova i fred, och det fick han med Emelie

Ja jo sant där fick han vara i fred , så sa Emmie oxå efter att Alex sov med henne.

Men som sagt hade AD viljat sova där med Emelie igen hade han chansen att byta tillbaka när Alex byte sov rum .

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in