Citat:
Ursprungligen postat av
Tjejenduvillha
Ja, jag har haft diskussion här nu i tråden med ett par stycken, bland annat dig, grodan och moder och jag inser att jag inte skulle röstat på henne, även om min tanke var att det förstör hennes varumärke o namn mer om hon är där inne men nej, sådant beteende som hon uppvisar är inte okej och folk som beter sig dåligt kan få fler följare trots att de inte förtjänar det osv..Så det var fel tänkt av mig.
Men hon åker på söndag, jag har kollat runt lite och jag har inte sett en enda röstning någonstans där folk inte vill ha ut henne.
Skit i vad andra tycker, vill du att Victoria ska vara kvar för din underhållning, ja, rösta då för att skicka ut Bölex!.. Nu vet jag dock inte exakt vad som har sagts, så jag kanske är lite ute och cyklar
Jag röstade iaf för att ha kvar Victoria, idgaf

Sen alla som antyder att jag har valt att behålla en mobbare och terrorist och allt vafan det nu är.. Jag vill inte kolla på ett program där alla sitter i en ring hållandes i hand och pratar ut om sina känslor för varandra, okej? Dom tävlar om 1 miljon förfan