Citat:
Ursprungligen postat av
LatexJocke
Sprutlackeringar har jag lyckats sköta fint, så jag har aldrig fått skämmas över det. Däremot var jag med om en jävligt skum grej.
Jag var en gång tillsammans med en grekisk tjej som bodde i Sverige. Hennes föräldrar bodde dock i Grekland och på somrarna hade de ett hotell på en av öarna och bodde under den tiden i ett litet mysigt hus en bit bredvid hotellet när de jobbade där under säsongen.
Vi åkte dit en sommar och fick bo i det lilla huset tillsammans med hennes föräldrar. Vet inte om alla toaletter i privata hus är så extremt små som den de hade i sitt hus. Det var en skittrång toa, väggar och golv var helt i kakel, inget fönster och inga hyllor eller nåt, inte ens en spegel. Det vara bara ett sterilt kakelrum med en toa i. Väggarna var så trånga att man slog i armbågarna när man skulle torka sig.
Jag skulle bara in och pissa och drog av en smygare samtidigt. Den kändes lite blöt-tung och lät ingenting. Men den luktade riktigt illa. Den luktade som när man är på krogen och går in på en toa med pissränna i. Det luktar alltid skitskumt på såna toaletter.
Direkt efter jag kom ut så gick hennes mamma in och jag hoppades att hon inte skulle märka det. Träffade inte henne efter det då vi stack ut och solade direkt efter mitt toabesök. Men efter nån timme var vi tillbaks och jag skulle in på toa igen. Stanken från min skit låg kvar i hela toautrymmet, som om jag nyss varit där. Märkte dock ingen reaktion från hennes mamma när vi träffades senare. Jag har aldrig lyckats med en sån smygare igen efter den gången.
Men det kan ju också ha varit hennes mamma som presterade en likadan rökare, och det var den som hängde kvar i gardinerna. Man vill inte gärna tro att vissa personer som verkar så fräscha kan lukta så illa, men tro mig: jag har den allra lilla sötaste lilla systerdotter på 8 år, och hon kan lukta som tre surströmmingsburkar samtidigt. Helt jävla otroligt!