Citat:
Ursprungligen postat av
EricBana87
Man kan använda targets namn för att fylla ut meningarna bland annat, sedan är det vetenskapligt bevisat att folk reagerar på ett särskilt sätt när man tilltalar någon med namn.
Man behöver inte logga direkt att target duschar, men att logga saker såsom namn är en del av reglerna, gör ert jobb vafan.
Och du menar att man inte kan göra det med ord som "sötnos", "snygging", "kåtis", "min lilla bock", "älskling", "raring", "finis", "bubbis", "bubben", "min lilla charmör", "hjärtat", "hjärtat mitt" .... ?
Men anmäl för all del.
Jag är inte den som skiter i att logga namn, stad, civilstånd etc. Så jag bryr mig egentligen inte. Tycker bara det är lite töntigt att skapa värsta bildbanken åt coacherna. Det är väl QM och coachernas uppgift att se till så att operatörerna sköter sig eller? Operatörerna ska väl bara hålla saker & ting igång.