Citat:
Ursprungligen postat av
USP89
Om du överraskar någon med en manipulerad video och kräver en förklaring för en medvetet fabricerad händelseförlopp så är det bara någon som ljuger som kan säga på rak arm att de kan förklara vad som händer
HAHAHHA extra lustigt blir det ju då att hearingen där denna video presenterades så var det bara EN person som kunda förklara videon bl.a med att den redan var debunked, trots att som du säger var det första gången den visades heheh. Men om du har rätt i din analys var det en person som ljög i den hearingen och det var hon som låtsades förstå hela klippet och sa att den visar på inget valfusk. Hon kallades Karen här i tråden för hon betedde sog som en psykopat om du mins? Alla dom andra hade ingen aning om vad fan dom såg för så ska det inte gå till när man röstar och den enda förklaringen dom kunde hitta till det var valfusk men som sagt det var bara en person "som ljuger som kan säga på rak arm att de kan förklara vad som händer" och det var hon Karen som var supertydlig med att inget valfusk har skett men det var ett bra försök.
Lite dumt då jag tolkade dig som att du backar den sida som menar på att valfusk inte skett så tar duifram motorsågen och sågar längs fotknölarna på den enda personen i det mötet som stod på din sida, eller har jag missuppfattat nånting?