Ohio verkar räkna förtidsrösterna först, det förklarar bidens ledning. Jag förväntar mig att Trump tar igen många röster.
Litar på att du har rätt. Som jag skrev tidigare är jag inte speciellt insatt i förtidsröstande i USA:s delstater. Om det är så att de räknas först i Ohio då kommer Trump helt klart att knappa in. Trump "borde" verkligen vinna Ohio.
Hur kan det vara så många här som hoppas att Trump vinner? Trollar ni eller är ni seriösa?
Om du enbart följer regimmedia eller andra vänsterliberala propagandamegafoner, och dessutom utan förmågan att kunna tolka agendan bakom deras rapportering, då kommer du aldrig förstå svaret på din fråga.
Grattis till att du åtminstone hittat Flashback. Det är en bra start.
Jadå, Texas blir en lätt match för Trump. Frågan är nog snarare om Trump tar hem Kalifornien den här gången, lol. Trump kommer trots allt vinna med popular vote i år, och även om Kalifornien är mycket svår för en republikan så är det inte omöjligt. Hur som helst så är matchen över för Biden redan nu.
Om Trump tar hem Kalifornien så vore det mycket sensationellt. Jag tror inte det är tillräckligt nerbajsat i Kalifornien för att de ska ta det steget.