Citat:
Ursprungligen postat av
Nixter
Babymamacity, don't be angry come into the Trump corner. Vi är positiva och glada.. segerlystna.
Skall ge dig Bidens enda chans han måste vända/vinna PA, MI, WI, MN annars är han helt tostada. Titta nu var Biden kampanjar så fort han har chansen, tror du själv att han har dessa stater i en påse ? Dessa stater är i princip de han besöker och de har av någon outgrundlig anledning oproportionerligt mycket av hans attention. Ställ dig frågan varför.
Han leder stort, spelbolagen visar en stor ledning. Trump är sjuk, han hanterade corona-krisen illa och nu har han gjort bort sig så pass att han försökte dra en liknelse mellan covid och säsongsinfluensan, en pandemi mot en influensa. Idioti på hög nivå.
Det är snarare du som är absurd som är så off att du drar upp vad någon sketen politiker Puertorico tycker när puertoricaner inte ens kan rösta.