Citat:
Ursprungligen postat av
z-z-z
Hvilken oppfatning får dere etter å ha hørt reporter M*gnus B*aaten snakke om saken i et opptak her? (link i sitatet)
Tror det samme som tidligere.
At VE er slektningen, og snakker om vennen til VE og "ubehaget" med feil dato 31/1 møtet.
At vitnet deretter har anmeldt VE for å "true" han til å si 1 i stedet for 31.
Forsvarer sier oppkonstruert, som jeg tror han mener at "trusselen" er oppfunnet eller at vitnet har oppfattet at det var en trussel, men at det "ikke" var det.
Når det gjelder ekteskapelig problem, så tyder det jo på en annen retning enn 31/1, men at det heller er truet til å si noe om ekteskapet som ikke stemmer. Derav kan det være noen helt andre?
EDIT; kan det være kontordamen, at hun har blitt truet til å si at hun hadde en lønnssamtale med sønnen? (Selv om det er bekreftet at det ikke er noen av barna?? Jeg har ikke sett det skriftlig noe sted selv)
Kan kontordamen ha blitt truet av VE til å ikke si noe om forholdet til TH og AE i forhold til hva hun har hørt på kontoret?