Citat:
Ursprungligen postat av
thaiman
Exakt, jag såg honom i morse då jag körde förbi hans hus. Satt och solade med en mörkhårig brud och såg välmående ut. Hoppas han kommer över den här skiten snart.
Då måste du ha bättre syn än en örn eller så hallucinerar du, det är nämligen rätt svårt att se något när man passerar Paolos hus hastigt med bil eller om det nu var en trehjuling du satt på.
Det finns ingen chans heller att du skulle hinna med att se att Paolo var välmående, du får ursäkta men jag tror inte att du talar sanning.
Samtidigt vill jag bara påpeka att jag har absolut ingenting emot Paolo Roberto som person, hans misstag att köpa en hora för vilken gång i ordningen det nu var kan inte på nåt sätt motivera den extrema hatstorm som riktats mot honom pga detta. Folk kommer dock att glömma hans fadäs med tiden och sen kan han möjligen komma tillbaka in i matchen igen fast i mindre skala.