Citat:
Ursprungligen postat av
Pinkpad90
Lite info från bbpolisens konto på IG, hon tänker gå ut med att rädda kvar Amilia, tillsammans med den stora tjejgruppen på facebook och hennes vänner som åkt ut från bb så kommer hon röstas kvar! Ingen upplyftande info direkt

Det kommer de inte lyckas med. Har noterat att även en del av de som gillar ”pink room” vill ha ut henne för de tycker hon har dåligt beteende (Lennie och Mergim fans).
Om de ska försöka få med feminister så kan de tänka om. Ingen vänster hippie feminist röstar på en lat, egoistisk moderat som sexuellt kränker andra deltagare, skämtar om ätstörningar och skämtar om porr och att hon gillar att se kvinnor lida.
Man måste vara helt pantad i huvudet om man försöker göra detta till en feministisk sak och ”alla män på Flashback vill få ut henne för hon är en stark kvinna”. NEJ. Håll käften.
Alla, på alla sidor online, vill ha ut henne pga hon är extremt falsk mot alla, dryg, översittare, utnyttjar svagare individer psykiskt och manipulerar dem, skämtar om allvarliga saker och allmänt vidrig.
KRAM
/En stark
kvinna