HERREGUD kan ni snälla hålla käften om Mergim kan räddas av makt eller inte!!!!! måste vara sidor av det skitet! Möts upp i Västerås eller den bonnhåla ni kommer ifrån o gör upp det där istället för här
Tråden var till och med bättre när det handlade om någon jävla hockeymatch eller något
förlåt, JAG ska vara tyst om det nu, vi får veta om 24 timmar
Frida snackar om sitt sexliv igen 😑
Otippat. Alla kanske inte vill höra på den skiten 🤮Inte konstigt om dom andra inte tar till sig henne riktigt.
För hon flyter ju bara omkring utanför grupperingarna. Hon kommer inte riktigt in.
Detta är en av anledningarna.
Verkar som att knulla är det enda som rör sig i skallen på henne.
Minerna på dom andra är ju av blandat slag 😂
Såg henne helt jävla naken i morse. Tog ett tag innan jag kunde äta. Fy fan, de är ju inte sexigt asså
Regelöverträdelser är inte detsamma som att vägra en tävling, eller misslyckas i en tävling. Mergim har brutit mot reglerna ett par gånger när han flippat på deltagare och kallat dem allt möjligt, och det har han fått varningar för.
Det har ingenting att göra med att han, den här veckan, hänger löst för att han vägrade delta i en tävling.
Jag ser ju det annorlunda. Han sitter löst. Nästa tävling vägrar han och sitter då ännu en gång löst. Det blir på något sätt kaka på kaka. Han försöker inte ens. Jag tycker inte det är okej. För min del har han bränt sina broar. Att han då skulle räddas av makten känns bara jävligt fel. Vi har ju naturligtvis helt annan syn på hur och varför straff skall utdelas.
Jag förutspår att Julia och Frida kommer vara singlar hela sitt liv, fortsätta knulla runt, vänta på Mr. Right som aldrig dyker upp, men en vacker dag är de för gamla och oattraktiva för att någon snubbe ska ägna dem en tanke. Då är det så dags!