Citat:
Ursprungligen postat av
xebbish
Hur säger det mycket om mig som person? Vad har min åsikt om vad som är underhållande i ett HUS där folk är allt annat än sig själv och ständigt snackar skit, att göra?
Ska du sitta och förklara för mig hur jag är som person, när du sitter och hyllar folk som skriver diskriminerande saker om folk i huset dagligen? Get the fuck out.
Du sitter och slickar gula rummet i arslet när dom senast igår satt och snacka skit om sin egna bästavän i poolrummet.
Att du tycker det är okej att frysa ut och mobba personer, bara för att det är ett tv-program, säger mycket om dig som person. Ja.
Säg gärna när jag har hyllat personer som skriver diskriminerande saker. Citera mig i de inläggen, tack.
Alla här förstår att du slickar Antonias röv så hela ditt ansikte blir brunt för att du hoppas att hon ska vilja bli din vän efter detta. Du har träffat henne EN gång, seriöst. Jag hade också en föreställning och dröm om att jag skulle bli vän med mina idoler (speciellt om jag fått en kram av dem vid en fanträff, som jag antar är fallet med dig) när jag var 12. You'll get over that i sinom tid, jag lovar.