Citat:
Ursprungligen postat av Babianen
Kvinnor är inte människor, kvinnor är djur som hundar och katter. Ingen bryr sig om att "bli värderad för annat blah blah"
Kom ut ur din lilla bubbla, möt verkligheten som sagt och inse att människor i gemen inte funkar som i porrens värld.
Citat:
2) De flesta kvinnor duger inte ens till sex. Så att duga till sex är en stor framgång för en kvinna.
1) Nej det gör det inte. 99.99% av sex har inget med reproduktion att göra.
2) Kvinnor har ingen instinkt för att vara kräsna sexuellt. Det är en cope för män som inte får ligga "kvinnor är extremt kräsna det är därför jag är oskuld vid 45" typ.
3) Kvinnor nöjer sig med vem som helst så länge de får resurser eller uppmärksamhet. Gå ut på stan och titta.
Kvinnors sexualdrift ökar markant under ägglossning och även några dagar innan menstruation. Dessa dagar då hon också är som mest fertil. Kan du inte själv se kopplingen här mellan sex och reproduktion?
Varför finns det då så många män som blir utan sex och partner jämfört med kvinnor? Om det inte beror på kvinnans kräsenhet menar jag.
Du har ju själv visat prov på kräsenhet under din nämnda sexresa till Tyskland, "inga babbar" för att parafrasera. Hur förklarar du detta om det inte handlar om selektivitet?
Många kvinnor kanske "nöjer" sig för att de inte heller kunde få något bättre, precis samma attityd som de män de har vid sin sida.
Citat:
Det är bara påsättningen som räknas. Om killen knullar bra spelar det ingen roll hur han ser ut.
1) De flesta kvinnor har ingen sexdrift överhuvudtaget.
2) Men kvinnors sexualitet är responsive. Alltså de blir kåta av att bli påsatta.
3) Därför är det legit att tvinga kvinnor för att det är det enda sättet för många att bli upphetsade på.
Välj inte bort utländska män på nästa sexresa då om du själv vill leva upp till det första påståendet. Vilket iofs inte stämmer alls men men..
Källa (en tillförlitlig sådan) på att kvinnor överlag saknar sexdrift? Eller sluta tramsa.
Kåthet sitter inte bara i könet utan börjar i hjärnan. Är män kåta på andra män om de skulle råka få utlösning av en anal våldtäkt?
Sluta upp med att hetsa män till att begå våldtäkt. Det är inte kul, även om det bara är på skämt från din sida. Rapporterar om du inte slutar med dumheterna. Nån måtta får det allt vara på detta skräpforum.
Citat:
Nope. Det är som att säga att en höna vill bli behandlad om en individ. Kvinnor kan inte tänka så långt.
Nonsens. Du får allt komma med lite mer genomtänkta svar än dessa om du inte vill bli anmäld för mer trams och trolleri i fortsättningen. Se det som en varning.