Citat:
Ursprungligen postat av
cocobutter
Den killen på videon är inte svart(somalier), ser mer ut som en kurd\arab som varit på solarium\utomlands.
Sen dumle hängde ju med Rozh för några dagar sedan? Kanske blev de ovänner eller något. Tror mest polisen snackar med Dumle just nu eftersom han hängde med Rozh för några dagar sedan, de var nog vänner.
Är du säker på att han inte är somalier? Han ser verkligen inte ut som en arab. Och det var väl en somalier som pissade på jaffar?
Ja jag vet. Dumle lade upp en kort video på sin snap där han softade med rozh ett par dagar innan rozh dödades fick jag höra.
Edit: jag är 95% säker på att killen i videon är svart. Kolla sidan av ansiktet, håret och armen innan telefonens flash lyser upp honom för mycket.