Citat:
Ursprungligen postat av
fernebo
Men hur i helvete kan du tro att pojken har jävlats med de här betydligt äldre och större mellanösternmännen?
Lever du i en parallell verklighet där sånt sker?
Men för tredje gången,,
Har du kopplat ur allt intellekt och kör hela hjärnan på brunkol och låter amygdalan ta hand om hela tankeverksamheten eller är du så jävla totalt mosad i pallet att du inte vet skillnaden på en fråga (?) och ett påstående (!)
Jag förstår att halva SD's väljarbas har onanifest här inne, inte mig emot, men stänk inte runt med er sperma och era otvättade kukar över hela jävla forumet och på oss andra som är här också för att diskutera själva brottet.
Jag har inte en jävla aning om vad som hänt innan men det jag ser är att det står en epa-traktor parkerad mot färdriktningen mitt i körbanan och att det är en märklig situation om man som förare inte själv valt att köra den just dit.
Det kan finnas tusen skäl till att han stannade/tvingades stanna där men det är knappast ett ställe man parkerar på när man ska gå och köpa en glass.
Alltså något måste ha föregått det vi ser på filmen.
Sen om det är Araben som genom vapenhot tvingade honom att stanna eller han själv som svängt in vet inte jag.
Svara på frågan om du vet svaret annars kan du sluta lusa ner forumet med ditt tjafs och dina personangrepp.