Citat:
Citat:
Jag har en lång och gedigen erfarenhet av att utreda och analysera i olika sammanhang. Min erfarenhet har lärt mig att ta reda på fakta och utgå från dessa. Jag är inte så mycket för att tänka och fantisera. Det överlåter jag med varm hand till andra.
Jag har läst en mängd olika hypoteser här i tråden om hur OH/HBs namnteckningar på avskedsbrevet kan ha kommit på plats. Vilken av dessa som är mest sannolik har jag ingen uppfattning om. Vad jag känner till har polisen ännu inte fullt ut bekräftat att de med säkerhet vet att namnteckningarna är äkta/tillkomna frivilligt. Det vore väldigt bra om det kom en redovisning från polisen om hur det förhåller sig.
Beträffande testamentet så har de legala arvingarna (OH/HBs föräldrar godkänt testamentet i samband med bouppteckningen. Det framgår av länkarna som tidigare har postats. Se nedan.
Citat:
Här kan du läsa Milla200
Postat av Rockkungen
Länkar:
Hanna Brenton ( inkl testament )
https://minfil.com/vcs1Pce9b3/Handling.pdf
Oskar Henkow ( inkl testamente )
https://minfil.com/E3scP5eebc/Handling.pdf
Postat av Rockkungen
Länkar:
Hanna Brenton ( inkl testament )
https://minfil.com/vcs1Pce9b3/Handling.pdf
Oskar Henkow ( inkl testamente )
https://minfil.com/E3scP5eebc/Handling.pdf
Utifrån min erfarenhet har nog detta varit fullt tillräckligt för att skatteverket har lagt ärendet till handlingarna utan vidare åtgärd.
Ska jag tolka dig som att du inte alls vet något om polisförhöret med makarna Hansson?