Citat:
Ursprungligen postat av
Regulus
Jag tycker att det är viktigt att klara ut vad de står för. Läser man en del inlägg i den här tråden är det lätt att tro att de är nazister, men det finns det inget stöd för i deras program eller uttalanden.
Så, du har ÄNTLIGEN börjat kunna skilja mellan ett partiprogram och någon enstaka persons egna unkna åsikter? Vad är beviset för att denne är med i AfS?
Här dräller av små och stora troll, folk som låtsas var SD vs AfS för att misskreditera på ett mer försåtligt sätt.
Fortsätt och håll dig till parti programmet, för det gör vi andra. Att någon anonymt skriver med råa ord här, betyder knappast att partiet står bakom det. Jeff Ahl skriver här då och då, så läs vad HAN har skrivit så blir världen betydligt lättare.
Den dagen vi vill skriva som representanter för AfS så använder vi våra riktiga namn, men vi vill kunna ha en lite friare dialog, jag/vi anser att vi vinner på det.