Citat:
Citat:
Ursprungligen postat av
develi
Såg via AB att han även nämnt klädsmak i RPU.
Undrar osökt hur man blir "lite fräckare" och mer vågad än honom sexuellt? 
Enligt utlåtandet talade han också om sin kvinnosmak:
– Han säger att han gillar kvinnor med sexiga kläder och sexiga skor, läser åklagaren ifrån rättssalen och han berättar också hur Madsen föredrar kvinnor som är lite fräckare och mer vågade sexuellt än han själv.
https://www.aftonbladet.se/nyheter/k...sam-over-konst
Bra fråga, men nästan omöjlig att besvara med tanke på det som hittills framkommit om honom. "Mer vågad än honom sexuellt"? Tänker då på att hans sexualsadistiska styckmord, hans sexuella upphetsning av att titta på halshuggningar av kvinnor m.m och även på hur han i bloggen verkar beskriva sina sexuella känslor för flygplan, tåg, ubåtar och sådant, som enligt honom är kvinnliga. Tänker även på hur han spelat in egna sexfilmer.
Ja, var fan ska man då börja om man tänker sig att han föredrar kvinnor som är
"lite fräckare och mer vågade sexuellt än han själv."
Några förslag:
1. En sexualsadistisk kvinna, som iförd naziuniform och med nazi-piska, torterar, plågar och dödar två bundna offer samtidigt. Sen styckning där hon bränner upp kroppsdelarna i en kremeringsugn i en kyrka, nattetid. Just för att undanröja bevis men samtidigt också för den tillfredsställelse det ger att få häda och skända det andra anser vara en helig plats.
2. En kvinna, med samma böjelse som PM för flygplan, är ensam i ett flygplan där hon har gruppsex med alla flygplanfåtöljer. Dessutom filmar hon allt detta och har som klädsel endast läderremmar virade runt kroppen, samt något betselliknande i munnen. Verkar heta Sasha.
3. En kvinna med erotisk böjelse för tåg, tågrälsar o.dyl som PM, spelar in en film på sig själv i en erotisk akt med ett tåg. Iförd endast en SS-skärmmössa, plåt-bh och en piska virad runt midjan så närmar hon sig ett stillastående tåg. Kryper ner på rälsen, ålar sig in under tåget och tycker sig då ha ett riktigt tågsamlag.
Vet inte om Madsen skulle tycka att dessa kvinnor är "lite fräckare och mer vågade sexuellt än han"?
Själv tror jag att dessa skulle ge full pott hos Madsen.