Citat:
Ursprungligen postat av
Lulle333
Inte är jag nån expert, men she-males har inte opererad på en snopp. Dom HAR redan en snopp. Dom opererar nog hellre på sig et par bröst.
Det är ju det jag skriver. Shemales är män med kukar. Skribenten jag svara skrev att PM var in to kvinnor med kukar. Jag gissar på kvinnor med stap-on ni många andra gissar shemales. Spelar mindre roll vilket det var, Madsen gillade troligtvis analsex. Könskorrigerade kvinnor som opererat dit en pillesnopp kan inte få stånd men just de är kvinnor med kukar.
Men oavsett är det inget unikt att gilla analsex oavsett kön eller läggning det unika i detta sammanhang är hans tittande på dödsfilmer där både den ena kvinnan efter den andra utsattes för brutaliteter. Likaså sade vittnen, Madsen enligt vittnen ville spela ett rollspel där det var kvinnor som skulle våldtas av ibland en ibland två män. Kvinnan skulle piskas och våldas i hans rollspel.
Stämmer mycket lite överens med vad RPU:n kom fram till.Där poängterade åklagaren idag att PM önskade vara undergiven av kukar och dominans, t o m önskan att få bli våldtagen och kidnappad som barn. Vilket gäller? Det är det rätten måste veta är han undergiven eller dominant?
De som idkat sex med honom i verkligheten säger att han var en mes, för passiv i BDSM världen.
Kluvet men jag tror inte Madsen har ångest över att tappa tvålen i duschen, inte heller att få beundrarinnor på besök i brevform eller irl. Han är lite ett av varje och spelar ett spel och njuter av spelet. Mer än någonsin i sitt liv. Det minsta för honom handlar om KW.