Citat:
Ursprungligen postat av
Elashback
Kan någon mer bekräfta ifall Babel är till för babbar och honor som jagar babbar? Det är relevant i sammanhanget.
Ett skitställe i ett av Sveriges farligaste områden: Möllan/Folkets park. Området kryllar av svartklubbar som styrs av araber, afrikaner, zigenare, latinos och annat patrask. Våld, våldtäkter och droger är normen där.
Mycket pack ihop med ditresta småländska och stockholmska kommunister som läser genus på högskolan. Där kletar blattarna på AFA-brudarna och deras hen-män gör inte ett skit som äkta cuckolds som de är.
Sen har du en del unga kokain- och Instagrambimbos som är där för att "partaja" och suga svart penis. Som bruden i detta fallet tycks kunna vara.
För ingen vit normal tjej i Malmö rör sig i dessa områden, varken dagtid och aldrig nattetid. Då är det Lilla torg som gäller där vita medelklassen finns.