Citat:
Ursprungligen postat av
Villevalio
Tjack 100%
Tack!
Citat:
Ursprungligen postat av
kattvalp
Det där är Amfetamin, som herrn ovanför också säger.
Jag hade blivit tokig om du rotat i mina jackfickor, blir inte din kille det?!
Jo, det tror jag nog att han hade blivit. Det är absolut ingenting jag är stolt över, gjorde det i ren desperation. Är så rädd att han ska överdosera igen. Vet inte vad jag ska göra nu.
Citat:
Ursprungligen postat av
marleymind
Gissar också på tjack. Luktar det mycket? Kokain brukar överlag inte lukta överdrivet mycket överlag.
Mvh
Ja, det luktar verkligen starkt.
Citat:
Ursprungligen postat av
Hupat
Skulle också tro på tjack. Ta ett snack med snubben nästa gång istället för att rota i hans grejer. Fråga honom hur han mår och hur du kan finnas där för honom om du märker att han är nere.
Har försökt ta upp det med honom den senaste månaden, men han svarar bara att han mår bra, fastän det är tydligt att han inte gör det. Han har ringt mig nattetid ett antal gånger de senaste 3-4 veckorna och då har han svamlat och låtit väldigt påverkad. Frågar jag för mycket får jag höra att jag är paranoid och att jag saknar förtroende för honom.