Citat:
Ursprungligen postat av
teasardig
Fantastiskt kul med en globalisthatande ryss som jobbar på ett svenskt universitet och uteslutande twittrar på engelska.

Läser man hennes twitterfeed ter det sig uppenbart att det är hon själv som mordhotat folk på institutionen.
Tom för att vara dig teasardig så var detta inlägg av extremt låg kvalle. Du inser väl att det är jagärhär-mobben som ville få bort ryskan? Det är
exakt såhär vänsterpatrasket jobbar och det är
extremt pinsamt av en svensk institution att vika sig för påtryckningarna istället för att anmäla och sätta dit vänsterludren.
Detta är exakt vad som pågår borta i Nordamerika och nu har det spridit sig hit. Det kommer bara trappas upp stegvis och bli värre i framtiden. Kom ihåg att ni ska ha rätt åsikter och inte rinna iväg som ryskan.
Edit: lol fick för mig att hon var ryss

teasardig har påverkat mig huuuu