Citat:
Ursprungligen postat av
thebandit777
Ja. Smutsig business det här.
Preppat sen 2010 är inget att skryta om, marknaden har varit skit längre än så.
Hade du varit läskunnig så hade sett att jag körde enbart "Tren" andra gången på Hulks grejer eftersom jag visste att det var Testo i första vialen jag fick (20 ml). Jag körde alltså 2 ml från 20ml-vialen och 1 ml från den nya 10ml-vialen. Resultatet blev en skyhögt östro, värre än tidigare blodprov, trots Arimidex!
Varför i helvete skulle jag vilja preppa aromatiserande så hårt att jag hamnar på 791 nmol Östro? För att smutskasta en shop? Ja det är ju verkligen värt bitchtits och akne. Idiot!
Tagit upp det på HB? Vet du någonting om hur det forumet fungerar? Varför tror du SVEA får fortsätta sälja sitt jävla pissprepp utan klagomål?
Riskyourlife? Du menar Riskbreaker?
Jag har haft mailkontakt med Hulkstore (osäker på om "riktiga" Risk är kvar, det går rykten om att han tvingats bort) och fick kompensation (10 ml vialen + lite oxar).
Hulkstore svär sig fri, och vad ska jag göra? Kan lika gärna vara råvaruleverantören som spetsat med testo - eller kokaren? Vet vet? Men som sagt - blodprov ljuger inte!
När du skriver att du fått skit första gången(20ml) och nu igen på (10ml)
använder retorik om att snacka om olika kokare/risk finns ej kvar etc.
Så låter det mer och mer som ett försök till smuts.
Konstigt att just du får skit gång på gång, du utesluter inte heller att dina a-dex kanske innehåller något helt annat. Kanske är dem som är något helt annat.
(men ditt svar hade då varit det är apoteks adex) kasnke är dbollar.
Varför köper du ens av hulken igen om du fick skit första gången? vet inte en ända byggare som skulle göra det så tätt inpå.
trenet känns ju för fan överdoserat t.o.m så blir lite skrattretande läsa att du skriver det är testo.
Tror du vet själv hur många som snackar om deras tren just nu så känns ganska "lägligt" att det kommer ett inlägg att det är piss just då

eller måtta du fel på hcg kanske.
Märks du har tren i dig iaf totalt bitter och paranoid. Alla förstår du sitter och trollar. När du inte har något att komma med då kör du den oerhört korkade iqfiskpinne som alla äldre dumma ska köra med "det var bättre förr" så säger alla oavsett bransch/mat/gatukök/piller som inte förstår logik och lever i en illusion.
jasså har du mailat med risk nu också? det var då inte det svaret jag fick av honom när vi pratade.
Du ljuger ju bara hela tiden.. Hulkstore är ju för fan den shopppen alla har fått kladda hur mkt som helst i tråden om vadsomhelst i utan att en enda sak raderas av admin.
snacka inte skit om något du har 0 koll på.
Hulkstore har aldrig legat på elite så dem har aldrig blivit försvarade eller fått saker raderade. Bra koll du har..
Du är ett troll! bara så du vet så får hulken bara mer reklam nu när du håller på, När man måste in och börja ljuga i hans trådar för att försöka sänka. Det är bara bra reklam.
övrigt. din bild säger 0 vem som helst kan ta prov och köra med lögner efter.