Citat:
Ja, se där men är det då inte lika bra att elda upp Bibeln och glömma historien om arvssynden och Kain och Abel också ? Det var ju där som allting började, eller hur ? Så blir vi ett historielöst folk som kan återvända till Afrika, sluta gå på två ben, klättra upp i träna, slänga smartphonen och käka bananer hela tiden ?
Om du tittar in bakåt i historien så ser du ett kalejdoskop av händelser och skildringar, somliga är inte alls relaterade till varandra, eller hur ?
Ni behandlar ju de här skjutgalna våldtäktssjälvmordsbabianerna som att de inte kan ta ansvar för sina egna handlingar - Det är ni som är ubermenschen som ser ner på dessa viljelösa jihadister. Dvs att de har avsaknad av en egen vilja ?
Om vi nu ska elda upp Bibeln så kan vi ju passa på att elda upp Koranen också för säkerhets skull - Samtidigt som Schyman eldar upp 100 papp igen ?
Så ni är alltså säkra på att GM i Munchen kände till operation Ajax och planerade sitt dåd efter det

Han kanske var raketforskare också ?
Haha, det blir värre och värre ? Snart kommer utomjordingarna in här också, att muslimerna i själva verket är rymdödlorna ?
Nä det ska bli intressant att läsa om vad tysk polis gör för analys av det här dådet, De kan ju ibland i dessa medierna ge mera raka svar och kalla dem för avskum, ohyra, you name it. De kommer ganska snart kasta PK-manualen och skriva som de tycker.
Tex tyska och spanska tidningar + mycket mer utländsk media har i flera år betecknat islamisterna och IS med deras rätta epitet, tex avskum, ohyra, utrotningsbara osv.
