Citat:
Ursprungligen postat av
Milford.Cubicle
Zara Larsson borde väl vara tyst och vika servetter och skölja av disk enda kvinnor duger till. Artist är det ens ett jobb?
Ja hon kunde väl håll käft med sin masspsykotiska propaganda dravvel tills hon i alla fall vet om historien är sann eller om det är en annan masspsykotisk feminist som bara vill ha uppmärksamhet och hittar på, eller hur.
Men det ligger inte i masspsykotiska feministers anlag, tänka först tala sedan.
Fast vem vet det kanske var en planerad aktion för att skapa uppmärksamhet kring hennes feministiska profil och det var därför hon snabbt gick ut o hata män, spela roll om historien är sann eller ej hon får sin uppmärksamhet…märkligare saker har inträffat i vår värld.
Och vem vet, att glo är i dag att sexuellt trakassera och kanske gm glodde så hon kände sig våldtagen, vem vet.