Tycker det är för jävligt av Sverige att dalta med sådana kräk som det här jävla elefantollonet till avskum.Räcker ju att kolla hans FB så ser man ju direkt att det är ett jävla as. Stackars jävla tjej och hennes anhöriga.
Denna man har mördat en helt oskyldig kvinna, och hans bror mördade en helt oskyldig människa också. Även föräldrarna står i skuld, tycker jag, som åstadkommit två mördare till söner, två psykfall som samhället hade varit bra mycket bättre utan.
Att skuldbelägga föräldrar för dess barns gärningar som dem utför i vuxen ålder är empatilöst och efterblivet.
Är det inte OG som säger sig hata kvinnomisshandlare?
Det skulle inte vara mer än rättatt han hamnar på en avdelning med killar därifrån, så han får smaka på lite biljardbollar.
Läste att GM bror som kallas järnspettmannen även han mördat en snubbe med ett järnspett och att han skyllde på att han kände sig jagad av troll. Vad fan så man kan gå ut och mörda random människa och sedan skylla på vad som helst?