Citat:
Ursprungligen postat av
Fredde112
Mycket fejk funktioner på badoo numera.
Det är bra för att dom vill att man ska betala.
När det gäller tjejerna där, totalt bekräftelsesökande luder!
Regga en fejk profil med en snygg tränad kille så ska ni få se vad som händer, totalt ner bombad med meddelanden. Jag anser inte jag är ful och det är bekräftat från andra, skulle säga över medel.
Trots detta är det mycket dissande, VARFÖR? jo för ludren hela tiden söker bättre och snyggare men FRAMFÖRALLT så blir dom bombade med meddelanden så att dom verkligen kan välja och vraka.
Det är vi killar som ger dessa bekräftelsetörstande jävla ludren för mycket bekräftelse.
Well, vad säger det dig? Jo, nämligen att vi män måste konstant sträva efter bättre, snyggare och starkare, i den kontext vi lever i. Ledsen att göra killar besvikna här, men tyvärr så är evolution oförlåtande. Dock! Så måste inte styrka vara fysisk, det går lika bra om inte bättre, med psykisk styrka och kapacitet. Tjejer kommer ALLTID att sträva efter det som är bättre pga biologi...så, om en man vill ha framgång hos kvinnor, måste han sträva efter att vara sitt bästa jag, och kvinnorna kommer komma.