Ha ha! Ja, så är det!
När jag var där så fick jag också "reloada" även om jag tyckte jag höll "budgeten" ganska bra.
Nu är nästa tripp inbokad om ca 2 veckor!!! Har längtat tillbaka sen i oktober.
Grymt sugen på att testa andra FKKs, men Artemis läge i Berlin har stora fördelar.
Kommer säkert att bli Artemis för min del ett par ggr till i år. Även om de andra FKKs som det skrivs om här ligger lite billigare i pris, både på inträde, pris per 30 min och extras.
Fördelar tycker jag:
-Nära. 1.30 i luften från Sthlm.
-Lätt få tag i billiga biljetter. (För min del nu t o r drygt 700:-)
-Lätt att boka prisvärt boende. Hyfsade hotell för ca 400-500:-/natt.
-Bra line up med fina tjejer.
-Lokalerna gillade jag också.
Denna gång blev det Norwegian, så nu flyger jag till Schönefeld, men det såg inte så långt ut på kartan heller. Kommer ner en söndag tidigt på em och åker hem dagen efter ganska sent. Så det blir två dagar och jag gillade sön/mån sist jag var där då det var hyfsat lugnt.
Nu sitter jag och fantiserar om vad jag vill göra denna gång. Vilket troligen blir enklare att få till då jag varit där och känner till rutinerna.
Recension lär följa i den alldeles för inaktiva recensionstråden om Artemis. Är det inga FBare som åker dit längre???