Citat:
Ursprungligen postat av
Oliveira
Lite bisarrt att läsa alla kommentarer om hennes relation. Vad fan spelar åldern för roll? Ingen vet vad som händer i framtiden med någon av oss.
Däremot är hennes mediehorande lätt pinsamt. Lite svårt att förstå varför hon vill synas i slaskpress hela tiden, istället för att bara njuta av livet med sina pengar och sin hunk.
Ja, det är så jag också tänker när hon är med på TV. Det blir så banalt att visa upp sig hela tiden. Det är som, om inte omgivningen deltar och informeras om hennes liv och lycka så existerar varken hon eller det hon gör. Det som gör mig förundrad är att hon söker bekräftelse hos folk hon inte känner eller har med att göra. Publiken är ju främmande människor som inte borde ha någon betydelse i hennes privatliv.
Varför på ett psykologiskt plan vill hon dela sina upplevelser om amning och hur hon ska mata sin ankommande bebis?