Citat:
Ursprungligen postat av
peppolino
Etniskt svenska män tycks ha en kvinnosyn som klargör varför de har svårt att få kvinnor. Vi läser ju ofta på detta forum hur de beklagar sig.
Först skriver de att de är snälla och fina killar och så kommer det en massa uttalanden att alla kvinnor är slynor och så vidare.
Deras nästa mentala kollaps blir när de tror att de inte får flickvänner för att invandrarna kommer och tar deras flickvänner.
Sen så blir de stackarna fixerade vid de få invandrarmän som begår sexuella brott. För att på så sätt försöka skrämma kvinnor från att umgås med trevliga män från andra länder.
Och så tror de att om invandringen minskas så kommer de att få spruta säd överallt på alla flickor precis helst när de vill.
Det här är de män som har lägst intelligens, långt under de kvinnor som har låg intelligenskvot.
Och här ser de att en flicka berättar att det känns som att bli våldtagen när en kille sprutar sperma i ansiktet på henne mot hennes uttalade vilja.
Och att hon berättar att han har det som en fix idé.
Problemet är ju inte flickan, hon har inte ett så stort problem, hon har bara varit tillsammans med någon som utsatte henne för något obehagligt.
Killen däremot, som har en fix idé och inte kan låta bli att spruta kvinnor i ansiktet trots att de inte vill. Hur kommer hans liv att se ut om han inte får hjälp?
Den här killens svåra störning sabbar hans sexliv ganska friskt.
Den här killens liv kommer att bli en lång ökenvandring, ett helvete om han inte söker hjälp.
Det är HAN som har ett svårt problem, en störning.
Det märkliga är att så många verkar känna igen sig i att ha en sån störning. Tänk så många etniskt svenska män som har en sån här svår störning. Inte undra på att killar tar livet av sig.
Jag håller med dig, killen behöver nog hjälp.
För det första för att han blev attraherad av en så uppmärksamhetssökande person som Lizette.
För det andra för att han kallar sig feminist.
För det tredje har han nog tittat för mycket på porr. Det är ett ganska allvarligt problem för den yngre generationen. Jag rekommenderar följande:
(FB) Jag lider av PED - "Porrimpotens". Här är min rehabiliteringsproccess!. Alltså, att lägga ner med porrtittande. Det är ett svårt problem och kan vara en lång process innan man blir clean.