Citat:
Ursprungligen postat av
cosmic_dancer
Nä jag älskar män och kuk för mycket för att jag skulle vilja att alla män försvann. Älskar att skämma bort mina pojkvänner också med ompyssling, god mat och välstädat hem.
Visst kan jag se problemen här i sverige men vi har det bra om man jämför med andra länder. Kvinnosynen i exempelvis de islamistiska länderna är ett problem och jag är av den åsikten att vi måste våga prata om det utan att behöva vara rädda att bli kallade rasister. Så nej jag ser inte bara till de problem vi har här men nu var det det som diskuterades.
Nä tycker absolut inte att folkmord är bra inte i någon form.
Nej nej nej. Försök inte. Jag har sagt att det inte handlar om alla män. Ska jag behöva säga det igen trots att du vet att det bara handlar om vita män.
Titta på trådens namn: "rasism". Det är en synonym för vita män.
Så som framkommit i tråden så är bita män ansvariga för folkmordet i Rwanda. Vill du ha fler folkmord i Afrika?
Är svaret nej så finns det bara en lösning. En slutgiltig sådan. "Rasistsvin" måste bort
Jag förstår gör övrigt inte vad du menar med pratet om islamistiska länder samtidigt som du berättar om hur hemskt sverige är på grund av vita män.