Citat:
Ursprungligen postat av
stonedbybong
Tja! Väntar pisseprov för mig imorgon! Alltså hemma piss helt oförberett får jag reda på det idag..
Iallfall, har varit ren nu i cirka 5 veckor. Rökte igår ungefär en 1a hyffsat bra brunt. Rökte alltså i Lördags kväll och ska pissa nu imorgon Måndag eftermiddag.
Tror ni jag kan klara det? Har redan dragit i mig cirka 3-4 liter vatten nu direkt när jag vakna och kommer fortsätta dricka försiktigt men endå få i mig vatten. B-vitamin har jag även, dock tror inte jag det är så viktigt på hemmapiss men har det endå.
Snälla, tror ni att jag har någon chans att klara det imorgon? Som sagt vart ren i 5 veckor.. och rökte en 1a brunt igår.
Tacksam för all hjälp!
/Peace
Tjena. Tveksamt om du klarar dig faktiskt. Väldigt individuellt med just THC hur snabbt det går ut, känner flera vänner som kan röka flera gram och pissa typ 2 dagar efter och vara helt clean medan det sitter i nån vecka på andra.
Det enda du kan köra på är väl att dricka kopiösa mängder vatten timmarna innan UP för att hydrera dig, och för att undvika misstankar så kan du ju dricka mycket juice och sånt som gör ditt piss gult.
Hoppas du klarar dig. Mvh