Citat:
Ursprungligen postat av
krillepille
Förstår inte varför alla hyllar malvax tjack så jävligt, visst blir man påtänd men det krävs fan ett gäng linor. Nu när jag körde i helgen så drog jag på rätt feta linor, precis innan jag skulle gå iväg till en förfest så började jag svettas som fan och spydde kort där efter. Har börjat må illa av tjack en gång innan också och tror det var malvax tjack då också men kan inte garantera det. Tror han har något skumt i sitt tjack som skapar det här illamåendet.
Kan tillägga att jag spyr fan väldigt sällan, aldrig spytt när jag käkat svamp, mdma, och endast ett fåtal gånger av alkohol så jag är verkligen inte en sån som spyr för inget.
Sen började jag även blöda näsblod ur båda näsborrarna efter några linor, kanske inte så ovanligt men endast hänt mig typ 3 gånger tidigare.
Tycker det oftast de flesta drogerna är sämre när man beställer på internet. Det finns många som endast handlar "tyngre droger" över internet och därför inte kan jämföra med det man köper live. Har nog aldrig, möjligtvis någon enstaka gång stött på något riktigt bra gräs. Det som säljs idag på evolution är ju snarare standard, varav någon sort kanske är lite bättre.
Det finns inte en chans att Malvax's amfetamin är 80%. Däremot är det garanterat ett av de bättre, om inte det bästa jag köpt på internet. Sen är det ju absolut ett plus med snabb leveranstid och bra priser.