Citat:
Ursprungligen postat av
bdbdbdbd
Ok
Det räknar jag som låga doser, kanske värt att testa, jo det är GABA alltihop sen om det leder till ökad tolerans på någon eller flera där vet jag inte, har aldrig testat något sånt här upplägg, men det kommer du ju märka.
Du kanske borde lägga in nån nykter dag ibland? Eller kasta om alkohol och benso.
Kan ju gärna uppdatera hur det fungerar om du börjar köra efter detta

Haha, ja märkas lär det allt göra! Jo, jag kommer att försöka vara nykter så ofta som möjligt, detta schema är snarare i nödfall under perioder i livet när det är allt för grått. Känns bättre att knarka lite än att hoppa bungyjump utan snöre.
Har varit Nykter idag (Exklusive mina mirtazapin) utan några större problem, förutom att jag blir så otroligt introvert utan Lycria. På Lyrica lever jag i nuet och allt känns underbart, älskar sociala sammanhang och tänker inte i onda banor. Livet får helt plötsligt en mening. Utan lyrica klarar jag att göra precis samma grejer, men känner att det inte ger ett jävla skit. Livet blir färglöst och dystert. Lägenheten jag bor i blir hela min värld, datorn och teven blir mina bästa vänner och livet som passerar utanför finns det ingen anledning att ägna någon tid åt.