Undrar ytterligare en gång om hur lång tid det tar innan Gobbe peakar. Vad ska man känna egentligen, det jag känner påminner mycket om opiater.
Tog 1ml till, känner mig inte så borta alls.. Måste vara tjacket som motverkar? Jag har sparat en lika stor dos som jag tog idag till senare i veckan/veckan efter det, kanske tar lite Lyrica till. 2.5ml blev det totalt, tänker inte ta mer då jag inte vill dansa med döden i onödan - däremot funderar jag på att dra en mycket liten lina Sub (fjärdedel jämfört med vad jag brukar dra). Skippar även godnattbenson även om jag är övertygad om att det inte hade spelat någon roll ifall jag tog den eller inte.
EDIT: Skippar subben efter att ha läst lite på forumet.. Varit vaken i typ 45 timmar så kommer nog att sova gott

Men måste säga att jag är besviken på ruset, när jag fortfarande kände av tjacket så kände jag typ inget, nu känner jag mig mest trött (och ångestbefriad såklart) men det beror på att jag inte sovit något föregående natt.