Citat:
Ursprungligen postat av
KommandantMW
Att få tag på wartec, aldara eller condyline i sverige utan att visa paketet är inga problem, vart fall inte i den kommun som jag bor i. Ring närhälsan/vårdcentralen och berätta att du har haft någon av dem ovan nämnda preparaten men att dem har tagit slut och skulle behöva mer.
Och efter 6-24 timmar så schillivippen så har en läkare skrivit ut det till dig! Mycket billigare än o köpa på internet!
Funkar det påriktigt? Jag fick en flaska condyline som hjälpte skitbra (några månader) men av någon anledning så skulle jag smeta på 3 veckor senare när jag var hög som ett jävla hus (hade ingen vårta, men blame it on the ganja) och tappade flaskan och spillde då ut skiten... Nu har jag fått tillbaka skiten och har fan inte lust att gå och visa kuken igen.