Ja va säger man?
Känner både Martin och Stefan personligen och det är beklagligt att det i Sverige är värre om man handskas med doping kontra våldtäkt, grov misshandlel, ja till och med rån kan ge mindre fängelsestraff!
Stefan va en hal ål och vi körde ett par pass ihop på Jupitet TC, samt va ju med när du debuterade på scen första gången och du hade för dålig färg i finalen

Hade inte en aning om att du var hjärnan bakom DL då din ål
Martin däremot, vi har umgåtts mycket och jag har massor med kort på oss och dina gamla ex Pia och Jonna hehe

Nä men lider med dig och jag om nån vet hur det är att vara i den sits du är i nu! Jag var där några år tidigare, remember?
Samma sak för mig, dom bara vägde det jag hade utan att analysera styrkan på innehållet och sedan fick man ett straff för vem vet? 990g mjöl och resten AAS
Hoppas verkligen HD tar upp detta för det finns så många liknande fall som behöver ett praxis som är rättvist!
/ Travez