Citat:
Ursprungligen postat av
erej13
Det är naturligt eftersom det händer i djurriket. Sen kan man undra varför mannens g-punkt ligger nära analöppningen.
Måste tyvärr meddela att jag har provat det där med den sk manliga g-punkten och kan därför, av egen erfarenhet, säga att det är en massa b.
Citat:
Heterofolk som inte kan få barn ska även de nekas att bli föräldrar för att de inte har en egen fortplantningsförmåga?
Jag sade inte har, jag sade
förnekar. Homosexuella förnekar sin fortplantningsförmåga, precis som de förnekar de roller de är ämnade till som man och kvinna.
Citat:
Varför har barnet farat fel i deras tankar om de blir lyckliga?
Folk påstår sig vara lyckliga för allt möjligt, eller hur? Jag tror inte de är lyckliga, men de kan inbilla sig vad som helst, liksom någon inbillar sig han är lycklig när han slåss och dör för Stalin eller Hitler. En tror han är lycklig när han slår ner homosexuella, en annan tror han är lycklig när han är homosexuell. Vem har rätt?