Citat:
Ursprungligen postat av
trollet2000
Kan T.B och om jag fattat det rätt hennes nye J.N vara inblandad?
Bor inte J.N bara en km från IF?
Men vad var det för ett jävla utlägg du gjorde där ? Ska du dra in både MIG och min nya pojkvän i detta nu som jag träffat ett bra tag EFTER Idas försvinnande, helt jävla sjukt skrämmande hur långt ni verkar gå med era pekpinnar, någon jävla måtta får det vara med era anklagelser!!
Sen kan jag svara på eran fråga om hur jag visste adressen innan den kom ut i media, det var Di*a Nil**son som BAD mig skriva ut och fråga här på flashback eftersom hon vid tillfället inte hade tillgång till internet, har inte velat gå ut med detta innan eftersom jag inte tänkte det hade någon som helst betydelse men nu har ni anklagat mig nog och jag vill klargöra VEM som sagt VAD, jag bryr mig lika mycket om att hitta I*a som alla andra jag tycker det är fruktansvärt det som skett och ber till högre makter att hennes anhöriga och familj får ett värdigt avslut på denna hemska historien. Ja, jag är VÄN med AJ, varför vet bara jag, det är mellan mig och min vän.
Jag kan tydligt säga att ni som sitter och "vet" saker om mig och mitt liv helt övertygande inte vet ett dugg med tanke på vad era teorier och "fakta" innehåller, många av utläggen är rena skämtet.
Jag hoppas att VEM som än gjort detta får sitt straff, VEM det än må vara.
Hoppas att detta svarar på vissa av era funderingar men lämna JN utanför detta, det är sjukt hur ni kan sväva ut i de utstäckningarna ni gör, att många av er inte har mer skam i kroppen gör mig mörkrädd.
Mvh
TB.