Citat:
Ursprungligen postat av
Pastakrydda
En annan som beskrivits i princip som likasinnad som AJ är ju JW som jagats för mordet på flickan i Spanien. Han tog livet av sig. Tror ni som känner AJ att det finns en risk (eller förhoppning för en del kanske, beroende på hur man ser det) att AJ gör detsamma?
Även han beskrivs som en "psykopat" och spöade kvinnor till höger och vänster. Han var på flykt. Och tog som sagt livet av sig.
Känner inte AJ personligen men är nästan 100 på att han inte skulle ta livet av sig. Han är för självkär för det. Det vore om han i fyllan fick sig en ångestattack, men jag tror inte det.
Jag önskar inte död åt honom, men lite tortyr vore ju något. Dessutom TROR jag att han faktiskt är kvar i Sverige.
Lite kul du drar upp honom eftersom han varit med i wolfpack och folk här i tråden försökt knyta dom till detta genom "I*a ropar varg"