Jag har legat på 1G deca, 1G testo en jävla massa dbol till och från under ett halvår ungefär och har under kurens gång fått en del finnar. Har klivit av kuren precis och finnarna har blivit lite bättre, kikade runt lite o såg att b6 tydligen ska va bra mot finnar. Finnarna är lite mer åt böldliknande hållet, röda och ömma. Skulle ju kunna kört Roa men jag anser att mina besvär inte är så stora så det är nödvändigt. Har inte haft acne under tonåren eller liknande..
Är det någon här som kört b6 och fått ngr resultat?
dela med er av era erfarenheter av vitamin b6.. alla svar uppskattas
Vill ni inte kränga i er 20 tabletter om dagen, så finns det på hälsobutiker vitamin b5 1000mg kapslar med time relese(räcker med en tablett om dagen). Men tabletterna är riktigt stora så det är riktigt jobbigt att svälja dom.
Inga problem här inte. Förut körde jag med de där 7/åt gången och jag svalde alla samtidigt
1mån är för dåligt väl? mindre dos längre tid ska ju vara bättre...
1 månad är troligen för kort tid, men B5 fixar inte svårare akne och inte alla svarar bra på detta.
Jag hade hjälp av B5 tills bl.a. oxarna slog till med kraftigare acne.
När jag var ung och fick ordning på min tonårs-acne, var det p.g.a. att jag slutade dricka mjölk.
(Bara som ett tips för dem som har "provat allt")
har använt clearly gone kapslar i snart 2 veckor nu men ingen skillnad än
har hört att det ska ta 1-2 veckor oftast så därför jag undrar.
och jag har inte missat nån dosering.
2 veckor när nog alldeles för lite.. Jag körde själv under 2 år totalt, började se första resultaten efter 2 månader. Så fort jag slutade kortare perioder fick jag tillbaka problemen.
2 veckor när nog alldeles för lite.. Jag körde själv under 2 år totalt, började se första resultaten efter 2 månader. Så fort jag slutade kortare perioder fick jag tillbaka problemen.
Det funkar.
Tog det ytterliggare 2 månader innan du såg resultat igen då?