Citat:
Ursprungligen postat av aCeee
En av mina favoritställen att förkröka på. Kanske mycket ungt folk. Ganska knökat, mysig stämning. Synd bara att det ligger lite off

Fy bubblan!
Bara jätteunga människor med dåligt ölsinne!
Råkade gå in där för ett år sedan. Blev kallad för bög två gånger. En gång av ett gäng som hade slagit vad med varandra om så var fallet. När de till slut vågade sig fram och fråga så krävde jag i alla fall en öl som ursäkt vilket jag fick.
Sedan träffade jag på en annan kille inne på toaletten som också trodde jag var bög eftersom jag som välklädd kille satt tillsammans med ett gäng tjejer. Han firade ett år sedan muck med sina kompisar och var nerspydd över hela brallerna av sin kompis. Detta hade hänt redan i taxin på väg dit!
Han berättade engagerat hur mycket han hatade bögar så jag avlägsnade mig för att slippa bråk. Fattade ju att han inte brydde sig ifall jag inte var bög, han hade redan bestämt sig.
Nästa gång jag gick på toaletten var han också där och luktade spya fast då ville han vara bästa kompis istället vilket jag såg som ett ännu värre straff än att slåss mot honom.
Oj, vad långt det blev men dit går jag inte igen på ett tag!