2009-02-22, 03:53
  #1
Medlem
helsjuks avatar
Hejsan alla vista kunniga.

Okej så här är det som ni vet så finns det en rad där man skriver ett personligt meddelande i messenger... tidigare såg jag något coolt tecken på en hemsida och la till det i det personliga meddelandet.

DIREKT när jag la till det loggades jag ut och varje gång jag försöker logga in står det bara att tjänsten är otillgänglig.

Har tagit bort samt ominstallerat messenger men på något sätt sparar ju datorn det personliga meddelandet man skrivit in på den dator man sitter på.

Därför kan jag logga in på alla andra datorer, har loggat in på 5 andra dator både hemma hos mig själv och hos vänner och det funkar utmärkt eftersom det personliga meddelandet inte är "sparat" där.

Hoppas ni förstår vad jag menar, skulle vilja veta var detta ligger sparat... dvs det personliga meddelandet så jag kan logga in igen.

Tack på förhand / Christian
Citera
2009-02-22, 14:08
  #2
Medlem
Nights avatar
Har du testat att intallera om?

http://windowslive.com/Desktop/Messe...ssenger_012009
Citera

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in