Citat:
Ursprungligen postat av
Gafflen
Men jag tycker det är konstigt att Berny köpte på sig nya möbler i våras om jag inte minns fel, och sen i somras så har hon tjatat sönder bloggen om att hon måste ha nya möbler.
Räcker det inte någonstans är min tanke, kan man inte ha samma möbler i mer en 2 månader?
EDIT: Har ni sätt emmas " kniv i käften " bild på instagram, den är lite sorglig faktiskt med titeln "Im dangerous "
Har tänkt
precis samma sak..Emma verkar så otroligt uppenbart trasig, hon mår verkligen inte bra. Att vika ut sig sådär med en kniv i munnen (a la Lindsay lohan, som inte heller mår bra) och en invirad hand i bandage bredvid...Ja..
Grejen är att dessa bilder kommer finnas i resten av hennes liv på internet. Hon kommer aldrig från det Once on the internet, always on the internet. Köper dock inte att detta skulle vara Bernans fel, Sådär blir man inte av en månads tid ihp med någon som mår kasst lr är manipulativ, hon måste ha varit såhär från början. Kanske därför exet är just..ett ex? Han kanske inte orkade?